درگیری-دعوا-محسن-تنابنده-مهناز-افشار

حمله تند مهناز افشار به محسن تنابنده !

مهناز افشار به بهانه حذف تصاویرش از پوسترهای فیلم «قسم» که پس از اکرانی سرد حالا به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده، با انتشار متنی کوتاه در فضای مجازی به محسن تنابنده تاخت و عصبانیت خود را از این مسئله علنی کرد. افشار در این رشته توئیت ها تنابنده را محرک اصلی خود برای انتشار مطالب چندی قبلش معرفی کرده است.

مهناز افشار در توئیتر و اینستاگرام خود نوشت: «نمیدونم چقدر حذف مجدد تصویرم واقعیه. فقط دلم میخواد اینبار بگم، محسن تنابنده کاش بیای در مورد تنها شکایت خصوصی من که مربوط به طلبه آملی و موضوع صیغه شدن زنان ایرانی به حشد الشعبی هست، شفاف سازی کنی و کلا بگی چرا همیشه به فکر خودت بودی نه عوامل… .شلوغ کاری مشهد، موضوع اختتامیه جشنواره اسکریت شات طلبه آملی که برای من فرستادی و …. بیا توضیح بده که چطور گودال من رو خالی تر کردی. بگو چطور خودتون منو حذف کردید.»

افشار در پایان هم از قوه قضائیه درخواست رسیدگی به پرونده خود را کرده است.

حذف تصاویر مهناز افشار از مواد تبلیغاتی فیلم های «قسم» و «آشفتگی» که اخیراً روی پرده رفتند، پس از آن صورت گرفت که او در سفر طولانی اش به اروپا اقدام به انتشار مطالبی در فضای مجازی کرد و به تازگی هم که به گروه سازندگان گات تلنت یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان پیوسته است.

البته تنابنده زمان اکران فیلم «قسم» تلاش کرد از اقداماتی که علیه مهناز افشار و در جهت حذف او صورت می گرفت جلوگیری کند، اما برخی این رفتار او را بیشتر در راستای اکران بهتر فیلم خودش ارزیابی کردند.

درگیری-دعوا-محسن-تنابنده-مهناز-افشار


اخبار سینما

پاسخی بگذارید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال